Kurz: Ženská bylinná napářka

Ženská bylinná napářka jako součást porodní a poporodní péče. Kurz pro porodní asistentky a duly, ve kterém se naučíte používat techniku vaginální napářky bezpečně a prospěšně s ohledem na individualitu ženy.
Zakázat přihlašování
Kurz: Ženská bylinná napářka

Místo a čas

04. 5. 2019 9:30 – 19:00
Praha, Praha, Česko

O nás

Kurz pro porodní asistentky a duly, ve kterém se naučíte používat techniku vaginální napářky bezpečně a prospěšně s ohledem na individualitu ženy. Kurz bude zaměřen na bezpečné poskytování napářky před porodem, v rámci porodu, v šestinedělí po vaginálním porodu a po potratu.

Naučíte se jednotlivé techniky a typy napařování, budete seznámena se všemi benefity napářky v jednotlivých obdobích, s kontraindikacemi a vhodnými bylinami. Důraz bude kladen na praktické osvojení práce s napářkou.

Kurzem vás provede Mgr. Monika Valová

Něco o lektorce

Vystudovala právnickou fakultu Masarykovy univerzity. Podporuje ženy v těhotenství, při porodu a při řešení životních krizí. Zabývá se tématem ženské bylinné napářky, kterou současně dálkově studuje v rámci Peristeam Hydrotherapist Institute v USA. Věnuje se také laktačnímu poradenství a lektorské a terapeutické činnosti v oblasti vaginálního napařování. Je spoluzakladatelka steamy.cz - firmy, která se zabývá šířením osvěty v oblasti ženského bylinného napařování, distribuce a vývoje profesionálních pomůcek k jejímu poskytování.

Z ceny kurzovného je možné odečíst 1000,- na nákup Steamy produktů.

VYBAVENÍ PRO ŽENSKOU VAGINÁLNÍ NAPÁŘKU