Workshop pro poskytovatele ženské bylinné napářky (Brušperk)

Ženská bylinná napářka - zásady bezpečného poskytování v praxi.
Zakázat přihlašování
Workshop pro poskytovatele ženské bylinné napářky (Brušperk)

Místo a čas

15. 8. 2020 10:00 – 18:00
Steamy.cz / Brušperk, U Tří lip 953, 739 44 Brušperk, Česko

O nás

Ženská bylinná napářka - zásady bezpečného poskytování v praxi

Pokud si přejete s ženskou bylinnou napářkou pracovat ve své terapeutické praxi, na tomto workshopu se naučíte základní pravidla jejího poskytování, využítí jednotlivých druhů napářky tak, aby byly vašim klientkám ku prospěchu v různých obdobích jejich života. Zaměříme se na kontraindikace a na to, jak ladit napářkový plán ženě na míru. Seznámíte se s účinky napářky a s postupem, jak napářku správně přichystat. 

Pro správnou aplikaci páry je důležité znát ženské tělo, měsíční cyklus a menstruaci, budeme se věnovat také anatomii a působení vnitřních a vnějších faktorů na ženské tělo.

Během workshopu si vyzkoušíte 2 druhy napářky. Proto si prosím naplánujte účast tak, abyste neměla menstruaci.

Účastnice workshopu budou uvedeny v seznamu certifikovaných poskytovatelek nápařky na Steamy.cz a přidány do podpůrné skupiny na Facebooku.

Kurzem vás provede Mgr. Monika Valová 

Co s sebou: Teplé ponožky, ručník, svačinu.

Organizace: Délka workshopu je 7 hodin. Neděláme obědovou pauzu, proto si s sebou přineste větší svačinu nebo oběd. Malé občerstvení a pitný režim jsou zajištěny. 

Zdravotní předpoklady: Workshop není vhodný v případě těhotenství do ukončeného 38.tt, v průběhu menstruace nebo nemoci spojené s horečkou či vaginální mykózou.

Maximální počet účastnic: 8

Cena: 3900,- Kč

V ceně workshopu je zahrnuto půjčení napařovacích pomůcek, skripta a drobné pohoštění.

Bonusem k workshopu je 1000,- Kč sleva na nákup bylinných směsí nebo napařovacích pomůcek Steamy.

Platba: Prosím o úhradu celé částky bezprostředně po přihlášení. Pokud se nebudete moci zúčastnit a omluvíte se 14 dní a více předem, bude vám vrácena celá platba. Při oznámení o neúčasti 7 až 13 dní předem, vám bude vráceno 80% z ceny. Při oznámení neúčasti v týdnu konání (6 a méně dní předem) z workshopu, vám bude vráceno 50% z ceny, druhou polovinu kurzovného můžete využít k nákupu produktů Steamy.

Vyhrazujeme právo zrušit kurz z důvodu nemoci, závažných životních situací či nízkého počtu přihlášených žen. Pokud bude zrušen kurz ze strany lektorky, kurzovné vám bude vráceno do 7 pracovních dní na stejný účet, ze kterého platba odešla, nebo bude převedeno na náhradní termín.

Odesláním přihlášky souhlasíte s výše uvedenými podmínkami a potvrzujete, že jste se s obsahem prohlášení seznámila a souhlasíte s ním. 

Něco o lektorce

Vystudovala právnickou fakultu Masarykovy univerzity. Podporuje ženy v těhotenství, při porodu a při řešení životních krizí. Zabývá se tématem ženské bylinné napářky, kterou současně dálkově studuje v rámci Peristeam Hydrotherapist Institute v USA. Věnuje se také laktačnímu poradenství a lektorské a terapeutické činnosti v oblasti vaginálního napařování. Je spoluzakladatelka steamy.cz - firmy, která se zabývá šířením osvěty v oblasti ženského bylinného napařování, distribuce a vývoje profesionálních pomůcek k jejímu poskytování. 

Tickets
Cena
Kusů
Celkem
  • Seminář:Ženská bylinná napářka
    CZK 3,900
    CZK 3,900
    0
    CZK 0
CelkemCZK 0

VYBAVENÍ PRO ŽENSKOU VAGINÁLNÍ NAPÁŘKU