FUNGUJEME
Naše drahé zákaznice, až opadne stres z nové životní situace a s ním spojený strach o naše blízké, nezapomeňte se začít vědomě hýčkat a regenerovat své tělo bylinkovým teplem.


Vím moc dobře, jak těžké to v těchto dnech máme. Pečujeme o děti, se kterými jsme nonstop doma, vaříme, pečeme, uklízíme, pracujeme, učíme se s dětmi a cítíme obavu z toho, co bude. Jestli to zvládneme? Prožíváme velký nápor na psychiku, která podstatně ovlivňuje naše zdraví, což se může projevit ve změně průběhu a délky menstruačního cyklu. Může se stát, že se vám menstruační cyklus prodlouží, zkrátí nebo úplně zmizí. Můžete trpět horším PMS a bolestivou menstruací, ačkoliv předtím jste o ní ani nevěděly.


Napětí, které se nám usazuje v těle, konkrétně u žen v děloze a pánevním dnu, je velmi důležité uvolňovat. Pravidelný prostor pro duševní hygienu a odpočinek je v tomto období opravdu nutný. A taky potřebujeme dobře spát. My všechny, které napářku používáme, víme, jak sladce se po ní usíná. ♥️
Není v tuto chvíli moc možností, jak relaxovat po náročném dnu. Nedostaneme se na masáž, do sauny, dokonce i procházka je problém. A tak bych vám chtěla připomenout, že máte možnost se hýčkat i doma díky ženské bylinné napářce. Nepotřebujete k tomu víc než pořádnou ženskou hrst bylinné směsi Steamy, která je pro vás s láskou namíchaná a pomůcku, kterou vám buď vyrobí váš muž, nebo vám ji moc rádi pošleme. Konečně už máme zase naskladněny všechny pomůcky.


Nálev z našich bylinek můžete použít také do relaxační koupele nebo si přiložit bylinný pytlíček na váš podbřišek.


Péče o sebe je důležitá, protože nemůžeme dávat, pokud už nemáme co. Myslíme na vás a jsme připraveni vaši objednávku okamžitě vyřídit a váš problém zkonzultovat.


Držte se, vlastně držme se všichni.


S láskou

Valovi

VYBAVENÍ PRO ŽENSKOU VAGINÁLNÍ NAPÁŘKU