cs-CZ
Čeština
cart
Košík
menu

O nás

Mgr. Monika Valová

Jsem srdce Steamy. Pomáhám ženám v jejich důležitých životních meznících, zejména v těhotenství, při porodu a po něm, při kojení a výchově dětí a také v partnerství. Jsem lektorka ženské bylinné napářky. Podporuji ženy v tom, aby k sobě byly vnímavé, našly své místo ve svém životě a umožnily si odpočívat. Jsem první certifikovanou poskytovatelkou vaginální napářky v rámci Peristeam Hydrotherapist Institute. Dělám této terapeutické technice zázemí formou šíření osvěty, přednáškovou činností, publikováním článků a také samotnými produkty Steamy, které ženám umožňují vyzkoušet působení ženské bylinné napářky na vlastní kůži. Velmi ráda vám při osobní konzultaci poradím, jaký druh napářky je pro vás vhodný a pomůžu vám na míru sestavit schéma terapií s konkrétní bylinnou směsí. V případě zájmu o přednášku nebo workshop, mě prosím kontaktujte.

kontakt: +420 603 552 581
e-mail: monika@steamy.cz

Mgr. Martin Vala

Jsem hlavou Steamy. Zabezpečuji hladké plynutí celé naší značky tím, že se věnuji obchodní stránce, vývoji a produkci. Rozvíjím a zhmotňuji představy své ženy, týkající se nových produktů a designů. Mou základní motivací je smysluplnost, udržitelnost, autenticita a vize ženské bylinné napářky jako samozřejmé a přirozené techniky provázející ženy po celou dobu jejich života.

kontakt: +420 775 576 686
e-mail: obchod@steamy.cz

   

Silvie Paličková

Sisinka má zlaté a tvořivé ruce, které pro Steamy šijí nádherné barevné tašky na Gazellky, napařovací pláště a drobný spotřební textil. Vše s pečlivostí a smyslem pro detail dovádí k dokonalosti.

Instagram @andelkyyy

Lenka Holotňáková

Lenka je průvodkyně žen v době těhotenství, porodu a šestinedělí. Léčebná pedagožka, studentka fyzioterapie, žačka Marissy Alcalá a Angeliny Martinez. Poskytuje péči, prevenci a vzdělávání týkající se ženského zdraví z celostního pohledu (www.svetluska.sk). Zastupuje Steamy na Slovensku nejen obchodně (www.ellinor.sk), ale také představuje ženskou bylinnou napářku ve slovenských porodnicích.

kontakt: +421 948 815 513
e-mail: lesnavila@gmail.com

Hanka Antošová, Dis.

Jsem fytoterapeutka, terapeutka tradiční čínské medicíny, akupunkturistka, masérka a lektorka jógy. V týmu Steamy propojuji moudrost východu a západu a ukazuji ženám holistický pohled na jejich zdraví. Nabízím péči spočívající v kombinaci ženské bylinné napářky s akupunkturou nebo masáží, kterou si žena může dopřát u mě v salonu. Na dálku i na blízku vám ráda poradím, jaké čínské byliny je žádoucí kombinovat s vaší napařovací kůrou tak, aby se její účinky ještě více prohloubily.  

kontakt: +420 776 630 846 

 

 

 

phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.