cs-CZ
Čeština
cart
Košík
menu

21. 9. 2024 Workshop pro poskytovatele ženské bylinné napářky (Centrum Elden, Brušperk)

8. července

Místo a čas

21. 9. 2024 / 10:00 – 19:00h

Fryčovická 1080, Brušperk, 739 44 Brušperk, Česko

 

O workshopu

Ženská bylinná napářka - zásady bezpečného poskytování v praxi

Pokud si přejete s ženskou bylinnou napářkou pracovat ve své terapeutické praxi, na tomto workshopu se naučíte základní pravidla jejího poskytování, využítí jednotlivých druhů napářky tak, aby byly vašim klientkám ku prospěchu v různých obdobích jejich života. Zaměříme se na kontraindikace a na to, jak ladit napářkový plán ženě na míru. Seznámíte se s účinky napářky a s postupem, jak napářku správně přichystat. 

Pro správnou aplikaci páry je důležité znát ženské tělo, měsíční cyklus a menstruaci, budeme se věnovat také anatomii a působení vnitřních a vnějších faktorů na ženské tělo.

Během workshopu si vyzkoušíte 2 druhy napářky. Proto si prosím naplánujte účast tak, abyste neměla menstruaci.

Účastnice workshopu budou uvedeny v seznamu certifikovaných poskytovatelek nápařky na Steamy.cz a přidány do podpůrné skupiny na Facebooku.

Kurzem vás provede Mgr. Monika Valová 


 

Co s sebou: Teplé ponožky, ručník, svačinu.

Organizace: Délka workshopu je 9 hodin. Neděláme obědovou pauzu, proto si s sebou přineste větší svačinu nebo oběd. Malé občerstvení a pitný režim jsou zajištěny. 

Zdravotní předpoklady: Workshop není vhodný v případě těhotenství do ukončeného 38.tt, v průběhu menstruace nebo nemoci spojené s horečkou či vaginální mykózou.

Maximální počet účastnic: 10

Cena: 4500,- Kč

V ceně workshopu je zahrnuto půjčení napařovacích pomůcek, skripta a drobné pohoštění.

Jako bonus je sleva 15% pro poskytovatelky bylinné napářky při nákupu na e-shopu Steamy.cz.


Jak se přihlásím?

V případě zájmu prosím zašlete vaše jméno, adresu a kontaktní telefon na e-mail: monika@steamy.cz


Jak zaplatím?

Rezervace je platná až po zaplacení. Prosíme o úhradu celé částky převodem na účet číslo: 1062821028/3030

Do poznámky prosím uveďte vaše jméno, ať můžeme platbu spárovat. Na základě přijaté platby vám bude vystavena faktura.


 

Pokud se nebudete moci zúčastnit a omluvíte se 14 dní a více předem, bude vám vrácena celá platba. Při oznámení o neúčasti 7 až 13 dní předem, vám bude vráceno 80% z ceny. Při oznámení neúčasti v týdnu konání (6 a méně dní předem) z workshopu, vám bude vráceno 50% z ceny, druhou polovinu kurzovného můžete využít k nákupu produktů Steamy.

Vyhrazujeme právo zrušit kurz z důvodu nemoci, závažných životních situací či nízkého počtu přihlášených žen. Pokud bude zrušen kurz ze strany lektorky, kurzovné vám bude vráceno do 7 pracovních dní na stejný účet, ze kterého platba odešla, nebo bude převedeno na náhradní termín.

Odesláním přihlášky souhlasíte s výše uvedenými podmínkami a potvrzujete, že jste se s obsahem prohlášení seznámila a souhlasíte s ním. 


Něco o lektorce

Vystudovala právnickou fakultu Masarykovy univerzity. Podporuje ženy v těhotenství, při porodu a při řešení životních krizí. Zabývá se tématem ženské bylinné napářky, kterou současně dálkově studuje v rámci Peristeam Hydrotherapist Institute v USA. Věnuje se také laktačnímu poradenství a lektorské a terapeutické činnosti v oblasti vaginálního napařování. Je spoluzakladatelka steamy.cz - firmy, která se zabývá šířením osvěty v oblasti ženského bylinného napařování, distribuce a vývoje profesionálních pomůcek k jejímu poskytování. 

phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.